Ana sayfa

Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Çin Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

CHUZHOU HH Non Woven Technology CO., LTD PP spunbond ve meltblown nonwoven kumaş yapma makinesi imalatı ve satışı konusunda profesyoneldir.

 

Nonwoven üretim hattının istikrarlı kalitesi ve kolay kullanımı ile düzenli ürünümüz tek kiriş, çift kiriş, SSS, SMS, SMMS, SSMMS vb. İçerir, normal genişlik 1600mm, 2400mm, 3200mm,4000mm,4200mm'dir;

 

Alışveriş çantaları, ev dekorasyonu, tıbbi alan, hijyen alanı, agricultrue vb.

 

Spunbond alanında Çin'de değil, diğer ülkelerde de iyi bir üne sahibiz, Çin'e yerel, Hindistan, Pakistan, Türkiye, Rusya, Avustralya vb.

Sizinle işbirliğini bekleyen müşteri odaklı, önce kalite, en iyi satış sonrası hizmet konusunda ısrar ediyoruz.

 

1) Tüm hat iyi yapılandırılmış ve kullanımı kolaydır.

 

2) Tüm hat son derece otomatiktir.

 

3) Kontrol elemanları iyi bilinen, yüksek performanslı ve güvenilir teknolojilere sahiptir.

 

4) Tüm hat PLC tarafından kontrol edilir ve dokunmatik ekran ile çalıştırılır.

 

5) Ana çerçeve ve yardımcı ekipmanın tahsisi, müşterinin ihtiyacına göre özel olarak tasarlanabilir ve ayarlanabilir.

 

Özellikleri:

 

1) Daha düşük yatırım, kompakt yapı, küçük alan, basit üretim teknolojisi, basit kullanım, işçilikten tasarruf ve geniş ölçüde uyumluluk vb.

Ekipman, polipropilen (PP) ile dokumasız kumaş üretir, ağı negatif basınçla biçimlendirme teknolojisini benimser, PP'ye eğrilmiş bağlı olmayan hale getirir.

 

dokuma kumaş, ürün tek tip örtü, büyük yoğunluk, iyi havalandırma ve iyi his vb.Medikal giysilerde, ambalaj ve mimaride vb. geniş kullanım alanı bulmuştur.

 

2) Düşük yatırım, bazı gereksiz ek yardımcı tesisleri azaltabilir ve teknoloji gereksinimini ve güvenli üretimi garanti etme koşulları altında, üretim maliyetini azaltabilir, böylece yatırımı daha düşük azaltabiliriz.

 

3) Teknik ayar yapmak kolay ve güvenilirdir, hat, teknik ayarın daha kolay ve güvenilir hale gelmesi için insan kontrolü ile birleşen bilgisayar kontrol yardımcı sistemleri yöntemini benimser ve makine daha yaygın kullanım elde etmek için farklı hammaddelere uyum sağlayabilir .

 

4) Atölye ve ekipmanın gereksinimi çok basittir, sabit varlık yatırımını azaltır ve platformun odasından verimli bir şekilde yararlanır ve atölye ve çelik platformun kullanımını arttırır.

 

5) Ana ekipmanın işlenmesinde daha fazla uzmanlık, makinenin işleme değerliliğini ve kapasitesini arttırır, bu da üretim maliyetini düşürür ve ürünün kalitesini daha iyi üstlenir.

UYGULAMA:

 

Tıbbi Koruma

 

Cerrahi önlük ve bone, hasta giysileri, çarşaf, yastık kılıfı, yüz maskesi, eldiven, bebek bezi, Ayakkabı kılıfı, perde vb.

 

Sıhhi ve Sağlık

 

Bebek bezi, kadın hijyeni, hijyen pedi, bebek eğitim pantolonu, inkontinans pedleri.vb. Hidrofilik işlemden sonra yüksek emici malzemenin örtülmesi, Sızıntıyı önlemek için bebek bezi kenarı.Diğer malzeme vb. ile kompozit sonrası bebek bezi desteği

 

Ambalaj ve Sanayi

 

Alışveriş çantası, branda, çadır, pirinç/şeker çantası, bagaj, elektrikli süpürge torbası, buff pad, Tela ve kumaş, omuz vatkası vb.

 

tarım:

 

Örtü ağacı, çatı örtüsü, bahçe örtüsü vb.

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Fabrikanın kuruluşundan bu yana, dokuma olmayan üretim hattı, dokuma olmayan üretim hattı ekipmanları, elektrik otomasyon sistemi geliştirme ve mekanik ekipman araştırma ve geliştirme ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.İşletme, elektrik otomasyon sistemi geliştirme ve makine imalatında uzun yıllara dayanan zengin deneyime sahiptir ve daha güvenli, verimli ve enerji tasarrufu sağlamak için önceki üretim hattında bir dizi iyileştirme yapmıştır.Yerli ve Güneydoğu Asya ve Orta Doğu ve diğer yerlere ihraç edilen büyük bir paya sahip olmak için dokuma olmayan üretim elektrik kontrol sistemini geliştiriyor ve üretiyoruz, dokuma olmayan bir üretim hattı makine ve elektrik kontrol sistemi entegre üreticileri.

Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd.
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : HH

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 8,000,000-14,000,000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd. Sertifikalar