Çin pp spunbond nonwoven üretim hattı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Fu

Telefon numarası : 86 17856008601

Free call
Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd.

 

Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd.

biz nonwoven makineleri ve elektrik kontrol sistemi entegrasyon uzmanı

MS SS SSS SMS SMMS SSMMS dokunmamış makinelerde profesyonel.

  • Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: HH No. Çalışanları: 200~300
Yıllık satış: 8,000,000-14,000,000 Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Çin Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Chuzhou Huihuang Nonwoven Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

CHUZHOU HH Non Woven Technology CO.,LTD PP spunbonded ve meltblown nonwoven kumaş yapma makinesi imalatında ve satışında profesyoneldir.

 

Nonwoven üretim hattının istikrarlı kalitesi ve kolay kullanımıyla, normal ürünümüz tek kiriş, çift kiriş, SSS, SMS, SMMS, SSMMS vb. içerir, normal genişlik 1600mm, 2400mm, 3200mm,4000mm,4200mm'dir;

 

Alışveriş poşetleri, ev dekorasyonu, medikal alan, hijyen alanı, tarım, vb. uygulamalara göre çeşitlilik gösterir.

 

Spunbond alanında Çin'de değil, diğer ülkelerde de iyi bir itibara sahibiz, Çin'e, Hindistan'a, Pakistan'a, Türkiye'ye, Rusya'ya, Avustralya'ya vb. tedarik ettik.

Sizinle işbirliğini bekleyerek müşteri odaklı, önce kalite, en iyi satış sonrası hizmet konusunda ısrar ediyoruz.

 

1) Tüm hat iyi yapılandırılmış ve kullanımı kolaydır.

 

2) Tüm hat son derece otomatiktir.

 

3) Kontrol elemanları iyi bilinen, yüksek performanslı ve güvenilir teknolojilere sahiptir.

 

4) Tüm hat PLC tarafından kontrol edilir ve dokunmatik ekran ile çalıştırılır.

 

5) Ana çerçeve ve yardımcı ekipmanın tahsisi, müşteri ihtiyacına göre özel olarak tasarlanabilir ve ayarlanabilir.

 

Özellikler:

 

1) Daha düşük yatırım, kompakt yapı, küçük alan, basit üretim teknolojisi, basit kullanım, işçilikten tasarruf ve geniş çapta uyumluluk vb.

Ekipman, polipropilen (PP) ile dokunmamış kumaş üretir, ağı negatif basınçla biçimlendirme teknolojisini benimser, PP spun-bond non-

 

dokuma kumaş, ürün tek tip örtü, yüksek yoğunluk, iyi havalandırma ve iyi his vb.Tıbbi giysi, ambalaj ve mimari vb. alanlarda geniş kullanım alanı bulmuştur.

 

2) Daha düşük yatırım, bazı gereksiz ek yardımcı tesisleri azaltabilir ve teknoloji gereksinimini ve güvenli üretimi garanti etme koşulları altında, üretim maliyetini azaltabilir, böylece yatırımı azaltabiliriz.

 

3)Teknik ayarı yapmak kolay ve güvenilirdir, hat, teknik ayarı daha kolay ve güvenilir hale getirmek için insan kontrolü ile birleşen bilgisayar kontrollü yardımcı sistemlerin yöntemini benimser ve makine daha yaygın kullanım elde etmek için farklı hammaddelere uyum sağlayabilir. .

 

4) Atölye ve ekipman gereksinimi çok basittir, sabit kıymet yatırımını azaltır ve platformun odasından verimli bir şekilde yararlanır ve atölye ve çelik platformun kullanımını genişletir.

 

5) Ana ekipmanın işlenmesinde daha fazla uzmanlık, işleme kalitesini ve makinenin kapasitesini arttırır, bu da üretim maliyetini düşürür ve ürün kalitesini daha iyi üstlenir.

BAŞVURU:

 

Tıbbi Koruma

 

Ameliyat önlüğü&şapkası, hasta kıyafeti, çarşaf, yastık kılıfı, yüz maskesi, eldiven, bebek bezi, galoş, perde vb.

 

Sıhhi ve Sağlık

 

Bebek bezi, kadın hijyeni, hijyen pedi, bebek eğitim pantolonu, idrar kaçırma pedleri.vb. Hidrofilik işlemden sonra emiciliği yüksek malzemenin kapağı, Sızıntıyı önlemek için bebek bezi kenarı.Diğer malzemeler vb. ile kompozitten sonra bebek bezi desteği

 

Ambalaj ve Endüstri

 

Alışveriş çantası, branda, çadır, pirinç/şeker çantası, valiz, elektrikli süpürge torbası, buff pad, Astar ve kumaş, omuz vatkası vb.

 

Tarım:

 

Örtü ağacı, başak örtüsü, bahçe örtüsü vb.

 

 

 

 

Geçmiş

Fabrikanın kuruluşundan bu yana, dokuma olmayan üretim hattı, dokuma olmayan üretim hattı ekipmanları, elektrik otomasyon sistemi geliştirme ve mekanik ekipman araştırma ve geliştirme ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.İşletme, elektrik otomasyon sistemi geliştirme ve makine imalatında uzun yıllara dayanan zengin deneyime sahiptir ve daha güvenli, verimli ve enerji tasarrufu sağlamak için önceki üretim hattında bir dizi iyileştirme yapmıştır.Yerli ve Güneydoğu Asya ve Orta Doğu ve diğer yerlere ihraç edilen büyük bir paya sahip olmak için dokuma olmayan üretim elektrik kontrol sistemini geliştiriyor ve üretiyoruz, dokuma olmayan bir üretim hattı makine ve elektrik kontrol sistemi entegre üreticileri.

Hizmet
  • Satış öncesi tavsiyelerde bulunuyoruz, tavsiye vermekten mutluluk duyuyoruz ve ayrıca yetenekli teknisyenlerimiz de var.
  • Örnek test desteği

  • Fabrikamızı görüntüleyin

  • Makinenin nasıl kurulacağını öğrenmek, makinenin nasıl kullanılacağını öğrenmek

  • Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler

  • Sertifika : ISO9001 CE

  • Satış sonrası servis

  • Garanti: 12 ay

  • Ödeme koşulları: TT,LC, W tarafından %30 depozito

Ekibimiz

Biz HH Nonwoven Machinery LTD.ŞTİ. , Çin'de 10 yıldan fazla, yaklaşık 200 işçi, 10000m2 atölye Şimdiye kadar, Şirket, özellikle sistem analizi ve enerji tasarrufu dönüşümünün dokuma olmayan sanayi enerji tüketimi için bir grup mükemmel makine mühendisi ve otomatik elektrik mühendisine sahiptir, üretim hattının kapsamlı enerji tüketimini etkili bir şekilde azaltır ve size en verimli satış sonrası hizmeti sunmak için yeterli teknik personeli sağlayabilir. Ülkenin her yerinde 15 serisi 0f nonwoven makine hattı kurduk ve aynı zamanda yurtdışındaki iş kapsamımızı genişlettik, bugüne kadar Güneydoğu Asya, Avrupa, Güney Amerika ve Avusturya, Hindistan Pakistan, Türkiye, Rusya, Avustralya'ya üretim hattı ihraç ettik. vb.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin